Správa z obecnej súťaže recitátorov 2022

Na obecnej súťaži recitátorov, ktorá sa po dvoch rokoch konala naživo 10. marca 2022 v sieni SVD v Báčskom Petrovci z našej školy na oblastnú súťaž postúpili štyri recitátorky. Žiačky, ktoré našu školu budú  predstavovať 27. marca v Báči sú: Ema Pudelková III.a trieda (Lawrence Ferlinghetti: Obrazy zmiznutého sveta), Una Žilićová III.a trieda (Miroslav Válek: Z vody – XI. kapitola), Karmena Kováčová IV.b trieda (Pavel Koyš: Túžba po mori) a Jana Švecová IV.b trieda (Milutin Bojić: Plava grobnica). Recitátorky pripravovali prof. Branislava Janković a prof. Marta Pavčoková.

11.03.2022                                                                                       Správu podala

B. Petrovec                                                                                      Marta Pavčoková