Priateľský zápas volejbalu s hráčmi ZŠ Kulpín

V utorok, 23. Mája 2023 naša škola uhostila tím šampiónov zo Základnej školy Jána Amosa Komenského z Kulpínu, ako protihráčov v priateľskom zápolení s naším školským družstvom. Zmiešaný mužský tím z gymnázia tvorili:
Pavle Čolaković a Andrej Anušić 1.c, Aleksa Arizanović 2.c, Ján Kováč, Saša Vučićn, Filip Varga a Ivan Hrćan 2.i, Andrej Struhár a Matej Beljička 2.a, Ivan Melich 1.i.
Výnimoční hostia, ktorí boli na republikovej súťaži z volejbalu, odohrali takto priateľský zápas s tímom nášho gymnázia. Náš tím pripravovala, trénovala a podujatie organizovala profesorka telesnej výchovy, Tatjana Krivak-Amidžić. Súperi i naši hráči usilovne zotrvali v boji, ktorý sa skončil s výsledkom 2:1 na sety v prospech gymnázia Jána Kollára v Báčskom Petrovci.
V napínavom zápase, kde ukázali svoje sily tímy týchto dvoch škôl, sme ako publikum hodnotili výkony chlapcov Kulpínskej i Petrovskej školy počas setov, ktoré vyvrcholili nasledovne: 25:27, 25:13, 17:25 s výhrou hráčov gymnázia.
Gratulujeme víťazom, s úctou k porazeným!
Správu pripravila Nela Mladenović, 2.a.
 
vv3
 
vv4
 
vv2
 
vv1